Va Banque pożyczki pod zastaw bez BIK
O nas
Współpraca
Kontakt
Pożyczki bez BIK w 24h
Pożyczki pod zastaw
Współpraca z Va Banque

współpraca z Va Banque

 1. Kim Jesteśmy
 2. Kto Nas Nadzoruje
 3. Kim Są Nasi Partnerzy
 4. Kim Są Nasi Klienci
 5. Co Robimy i Jak To Działa

01. Kim jesteśmy

Jesteśmy Europejską instytucją finansową, działajacą na rynkach kapitałowych od 1989 roku. Od roku 2005 ścisle powiązaną kapitalowo z Arabskim Funduszem Inwestycyjnym F I G. Specjalizujemy się w obsłudze klientów międzynarodowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług finansowych, dostosowanych do potrzeb naszych klientów.
Specjalizujemy się w nowoczesnych produktach inwestycyjnych, również tych ogólnie niedostępnych na Europejskim rynku. Większość naszych klientów to doświadczeni inwestorzy, którzy poszukują pomocy w efektywnym zarządzaniu majątkiem.
Zatrudniamy nie tylko najlepiej wykwalifikowanych fachowców, lecz rownież ludzi z właściwym podejściem do klienta. Nasi fachowcy śledzą na bieżąco trendy na kluczowych rynkach finansowych.
Polecamy tylko najwyższej jakości rozwiązania inwestycyjne, będące ofertą wyłącznie najbardziej stabilnych światowych instytucji finansowych.

Obsługujemy osoby indywidualne oraz instytucje na całym świecie, którym udostępniamy szeroką ofertę produktów finansowych.

02. Kto nas nadzoruje

Jesteśmy kontrolowani przez dwie najważniejsze branżowe instytucje nadzorcze: Abu Dhabi Securities and Exchange, Naczelna komisja rządowa do spraw bezpieczeństwa rynku kapitałowego, której zadaniem jest promowanie przejrzystej administracji dokumentacyjnej oraz ochrona inwestorów przed nieprzepisowymi lub manipulacyjnymi praktykami w branży.
ASEC jest odpowiedzialna za pilnowanie ujawniania wymaganych informacji przez wszystkie spółki w obiegu publicznym, nadzorowanie przepisów prawnych wymaganych od maklerów i ich pracodawców, regulowanie funduszy inwestycyjnych, egzekwowanie zasad kierujących obrotem produktami finansowymi oraz prowadzenie dochodzeń.
Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) Samo-stanowiąca organizacja nadzoru giełdy papierów wartościowych, odpowiedzialna za sterowanie i regulowanie rynku Nasdaq oraz rynku pozagiełdowego.
FINRA prowadzi śledztwa w sprawach zażaleń na firmy członkowskie oraz dopilnowuje żeby wszyscy członkowie stosowali się do standardów branżowych. FINRA posiada kompetencję do wykluczania jej członków z rynku w przypadku wykroczeń, ale nie może wszczynać postępowań karnych przeciwko członkom, oprócz dostarczania sprawozdań do ASEC.

03. Kim są nasi partnerzy

ABU DHABI DEPT. of ECONOMIC DEVELOPMENT
Emirates Bank Group

04. Kim są nasi klienci

Osoby prywatne, które osiagnely już sukces finansowy, lub odziedziczyły znaczny majątek.
Właściciele przedsiębiorstw, czynnie zaangażowani w prowadzenie biznesu. urzędnicy na stanowiskach kierowniczych i dyrektorzy finansowi przedsiębiorstw.
Przedstawiciele branży rozrywkowej (aktorzy, muzycy, artysci) gwiazdy sportu, dygnitarze rządowi, dyplomaci i pracownicy placówek zagranicznych zamieszkujący na całym świecie.
Inwestorzy z wieloletnim doświadczeniem na rynkach kapitałowych, posiadający rachunki w innych funduszach inwestycyjnych.
Instytucje finansowe (fundusze emerytalne, firmy ubezpieczeniowe, grupy inwestycyjne, itp.).

05. Co robimy i jak to działa

Obsługa w kilku jezykach obcych. Nowoczesne produkty finansowe oferujące zabezpieczenie kapitału. Bieżąca informacja o wycenie aktywów poprzez nowoczesną platformę internetową, dostęp do tabel, wykresów i innych narzędzi przydatnych do podjęcia decyzji inwestycyjnych.
Zakres naszych usług

 • Pożyczki gotówkowe w 48h, oprocentowanie negocjowane indywidualnie
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości
 • Pożyczki pod zastaw pojazdu (samochodu, sprzętu budowlanego, maszyn, itp.)
 • Pożyczki pod zastaw domu, mieszkania, gruntu, lokalu użytkowego, itp.
 • Pożyczki pod zastaw lokaty
 • Pożyczki pod weksel
 • Pożyczki pod zastaw papierów wartościowych

 • Przejęcia leasingów
 • Przejęcia kredytów
 • Wspieranie inwestycji
 • Wykup długów
All rights reserved © 2020 Designed by hubertw.com
Tel.: +48 735-775-415
dostępny 24/7