Va Banque pożyczki pod zastaw bez BIK
O nas
Współpraca
Kontakt
Pożyczki bez BIK w 24h
Pożyczki pod zastaw
Warto wiedzieć

pożyczka bez BIK

Pożyczka pod zastaw
i jej zasada działania
czytaj więcej

Rodzaje zabezpieczeń
do udzielanych pożyczek
czytaj więcej

Informator prawny
Internetowy System Aktów Prawnych zawiera opisy aktów prawnych
czytaj więcej

Słowniczek
ważne zagadnienia z zakresu pożyczek
czytaj więcej
Pożyczka bez BIK

Czym jest i jak działa BIK ?
Pożyczka bez BIK jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą się pochwalić nienaganną historią kredytową, aby jednak wszystko było jasne na początek należy wyjaśnić czym jest BIK i jakie pełni funkcje. Skrót BIK pochodzi od nazwy instytucji zajmującej się gromadzeniem informacji odnośnie historii kredytowej klientów banków. Pełne rozwinięcie skrótu to Biuro Informacji Kredytowej. Zostało ono stworzone po to aby banki miały szersze możliwości oceny zdolności kredytowej swoich przyszłych klientów, co wpływa na lepsze oszacowanie ryzyka. Jeśli więc dana osoba nie spłacała w terminie poprzednich swoich zobowiązań, w momencie składania wniosku o kolejny kredyt istnieje duże prawdopodobieństwo że zostanie on odrzucony. Wynika to z tego, że bank ma możliwość zapoznania się z historią kredytową osób ubiegających się o kredyt lub pożyczkę i na jej podstawie ocenić prawdopodobieństwo otrzymania zwrotu pożyczonego kapitału.

Zasada działania "pożyczki bez BIK"
Główną zasadą działania tego rodzaju pożyczki jest to, że instytucja finansowa nie sprawdza historii kredytowej danego klienta, czyli nie korzysta z informacji dostępnych w Biurze Informacji Kredytowej. Jak nie trudno zauważyć jest to wielka szansa dla każdego kto w przeszłości miał problem z spłatą kredytu, gdyż w takiej sytuacji jego wcześniejsze kłopoty nie są brane pod uwagę. Tego typu produkty finansowe są najczęściej oferowane przez parabanki, czyli instytucje finansowe które nie są bankami. Decydując się na tego typu pożyczkę możemy liczyć na bardzo szybkie otrzymanie gotówki i niewielką ilość formalności.

Oferty pożyczek bez BIK
Dużo instytucji finansowych oferuje udzielenie pożyczki bez sprawdzania historii kredytowej wnioskodawcy. W większości sytuacji nie są to jednak banki, lecz inny instytucje finansowe zwane parabankami. Ciężko jednak jest znaleźć szczegółowe informacje dotyczące tego rodzaju pożyczek. Najczęściej dotyczą one niewielkich kwot, nie przekraczających kilku tysięcy złotych. Niestety pozostałe istotne informacje takie jak oprocentowanie czy też konsekwencje związane z niespłacaniem zobowiązania są podawane dopiero na spotkaniu z konsultantem bądź na zawarte w umowie podpisywanej między daną instytucją, a klientem. Należy liczyć się jednak z faktem, że oprocentowanie takiej formy pozyskiwania kapitału jest stosunkowo wysokie w porównaniu z tradycyjnymi pożyczkami gotówkowymi oferowanymi przez banki. Wysokie oprocentowanie jest jednak rekompensowane szybkim przyznaniem pieniędzy oraz minimalną ilością formalności, co sprawia że taka forma pozyskania kapitału może się okazać ostatnią deską ratunku w trudnych sytuacjach, którym każdy z nas musiał kiedyś stawić czoła.

Zainteresowanych pożyczką pod zastaw prosimy o kontakt
tel.: +48 735-775-415
Zakres naszych usług

 • Pożyczki gotówkowe w 48h, oprocentowanie negocjowane indywidualnie
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości
 • Pożyczki pod zastaw pojazdu (samochodu, sprzętu budowlanego, maszyn, itp.)
 • Pożyczki pod zastaw domu, mieszkania, gruntu, lokalu użytkowego, itp.
 • Pożyczki pod zastaw lokaty
 • Pożyczki pod weksel
 • Pożyczki pod zastaw papierów wartościowych

 • Przejęcia leasingów
 • Przejęcia kredytów
 • Wspieranie inwestycji
 • Wykup długów
All rights reserved © 2020 Designed by hubertw.com
Tel.: +48 735-775-415
dostępny 24/7