Va Banque pożyczki pod zastaw bez BIK
O nas
Współpraca
Kontakt
Pożyczki bez BIK w 24h
Pożyczki pod zastaw
Warto wiedzieć

Pożyczka pod zastaw
i jej zasada działania
czytaj więcej

Pożyczka bez BIK
i jej zasada działania
czytaj więcej

Rodzaje zabezpieczeń
do udzielanych pożyczek
czytaj więcej

Informator prawny
Internetowy System Aktów Prawnych
zawiera opisy aktów prawnych
czytaj więcej

Słowniczek

Pożyczki pod zastaw
Pożyczka pod zastaw domu lub mieszkania jest bardzo zbliżona do kredytu gotówkowego. Przy pożyczkach hipotecznych klient otrzymuje od banku pieniądze, które możne przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel. Jednak najbardziej charakterystycznym elementem przy tej pożyczce jest konieczność ustanowienia zabezpieczenia w postaci nieruchomości.

Pożyczka pozabankowa
Pożyczka prywatna: Zapewne zwrot „pożyczka prywatna” , inaczej "pożyczka pozabankowa" kojarzy się wielu z nas z pożyczkami od osoby prywatnej, a więc na przykład od bliskich znajomych. Nic bardziej mylnego. W praktyce bowiem zwrot „pożyczka prywatna” odnosi się do produktu finansowego, jaki to oferują instytucje niebędące bankami, określane również mianem instytucji „parabankowych”

Wykup długów
Wykupimy Twój dług: Jeżeli np. w wyniku różnych sytuacji życiowych, komornik zajął Twoją nieruchomość, instytucja pozabankowa spłaca w całości Twój dług na podstawie umowy pożyczki na określonych warunkach. Ty zachowujesz swoją nieruchomość mając czas na gormadzenie kapitału do spłaty pożyczki.

Pożyczka bez BIK
BIK: Misją Biura Informacji Kredytowej jest utrzymanie pozycji lidera rynku wymiany informacji wspierającej bezpieczny obrót gospodarczy. BIK jest infrastrukturalną firmą sektora bankowego, działającą na rzecz instytucji ponoszących ryzyko finansowe – w szczególności banków – a także ich klientów, poprzez wypełnianie funkcji integratora danych o zobowiązaniach, jak również innych informacji pochodzących z dostępnych zbiorów publicznych i prywatnych. Wypełniając swą misję Biuro Informacji Kredytowej przykłada szczególną wagę do upowszechniania wiedzy o znaczeniu informacji dla rzetelności obrotu gospodarczego oraz o potrzebie budowania pozytywnej historii kredytowej dla dobra każdego klienta banku. Najbliższymi sojusznikami BIK w naturalny sposób są banki i Związek Banków Polskich, a współpraca rozwijana jest także z innymi podmiotami sektora finansowego, organizacjami konsumenckimi, samorządowymi oraz organami administracji państwowej.

Instytucje pozabankowe NIE SPRAWDZAJĄ BIK-u. My również tego nie robimy !

Zainteresowanych pożyczką pod zastaw prosimy o kontakt
tel.: +48 600 123 456
Zakres naszych usług

 • Pożyczki gotówkowe w 48h, oprocentowanie negocjowane indywidualnie
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości
 • Pożyczki pod zastaw pojazdu (samochodu, sprzętu budowlanego, maszyn, itp.)
 • Pożyczki pod zastaw domu, mieszkania, gruntu, lokalu użytkowego, itp.
 • Pożyczki pod zastaw lokaty
 • Pożyczki pod weksel
 • Pożyczki pod zastaw papierów wartościowych

 • Przejęcia leasingów
 • Przejęcia kredytów
 • Wspieranie inwestycji
 • Wykup długów
All rights reserved © 2020 Designed by hubertw.com
Tel.: +48 435-755-415
dostępny 24/7