Va Banque pożyczki pod zastaw bez BIK
O nas
Współpraca
Kontakt
Pożyczki bez BIK w 24h
Pożyczki pod zastaw
Warto wiedzieć

współpraca z Va Banque

Pożyczka bez BIK
i jej zasada działania
czytaj więcej

Rodzaje zabezpieczeń
do udzielanych pożyczek
czytaj więcej

Informator prawny
Internetowy System Aktów Prawnych zawiera opisy aktów prawnych
czytaj więcej

Słowniczek
ważne zagadnienia z zakresu pożyczek
czytaj więcej
Pożyczki pod zastaw

Istotą pożyczek pod zastaw jest zabezpieczenie. W związku z tym skorzystać mogą z nich tylko te osoby, które posiadają własną nieruchomość, albo samochód lub własność innego przedmiotu, który może być przedmiotem zastawu.

Produkty te charakteryzuje uproszczona procedura ich przyznawania. W związku z tym czasami z pożyczki pod zastaw mogą skorzystać też osoby, które nie posiadają zdolności kredytowej, gdyż często się nawet jej nie sprawdza. Poza tym niekiedy również nie wymaga się zaświadczenia o dochodach, czy też informacji z Urzędu Skarbowego o niezaleganiu ze składkami w ZUS. W zamian tego ustala się rodzaj zabezpieczenia.

Okres na jaki może zostać przyznana pożyczka zależy od rodzaju zabezpieczenia.Oczywiście wysokość pożyczki zależy od wartości zabezpieczenia.

Mimo tego, że pożyczki pod zastaw charakteryzuje minimum formalności, to jednak w przypadku zastawu w postaci nieruchomości sytuacja ta trochę się zmienia. Koniecznym dokumentem jest wówczas akt notarialny danej nieruchomości, a także księga wieczysta w celu sprawdzenia czy dana nieruchomość nie jest w żaden sposób obciążona. Dodatkowym potrzebna w tym wypadku jest także wycena nieruchomości będącej przedmiotem zastawu pożyczki. Takiej wyceny dokonuje rzeczoznawca majątkowy.

Warto również podkreślić, że pożyczki pod zastaw nieruchomości są o wiele tańsze od tych pod zastaw samochodu. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że nieruchomość w odróżnieniu od samochodu może z czasem nabrać na wartości. Z drugiej strony pożyczka pod zastaw nieruchomości może być udzielona tylko do 50% jej wartości, a mająca za przedmiot zastawu samochód - do 60% wartości polisy AC.

Pożyczki pod zastaw cieszą się niemałą popularnością. Pożyczki pod zastaw można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel.

Zainteresowanych pożyczką pod zastaw prosimy o kontakt
tel.: +48 735-775-415
Zakres naszych usług

 • Pożyczki gotówkowe w 48h, oprocentowanie negocjowane indywidualnie
 • Pożyczki pod zastaw nieruchomości
 • Pożyczki pod zastaw pojazdu (samochodu, sprzętu budowlanego, maszyn, itp.)
 • Pożyczki pod zastaw domu, mieszkania, gruntu, lokalu użytkowego, itp.
 • Pożyczki pod zastaw lokaty
 • Pożyczki pod weksel
 • Pożyczki pod zastaw papierów wartościowych

 • Przejęcia leasingów
 • Przejęcia kredytów
 • Wspieranie inwestycji
 • Wykup długów
All rights reserved © 2020 Designed by hubertw.com
Tel.: +48 735-775-415
dostępny 24/7